Urolog Łódź

W naszej prywatnej przychodni specjalizujemy się w kompleksowej opiece zdrowotnej dotyczącej układu moczowego. Jesteśmy dumnymi urologami, oferującymi wysokiej jakości usługi medyczne pacjentom w Łodzi i okolicach.

Nasz doświadczony zespół urologów w Łodzi posiada bogate doświadczenie i wiedzę w dziedzinie urologii. Stawiamy na indywidualne podejście do pacjenta, dbając o pełne zrozumienie Twoich potrzeb i wygody podczas leczenia.

W naszej przychodni urologicznej oferujemy pełen zakres usług, obejmujących diagnozowanie, leczenie i profilaktykę chorób i zaburzeń układu moczowego. Bez względu na to, czy masz problemy z nerkami, pęcherzem moczowym, prostatą czy innymi schorzeniami urologicznymi, nasi specjaliści są gotowi zapewnić Ci najlepszą opiekę. Nasz zespół specjalistów dysponuje wiedzą i umiejętnościami, aby skutecznie radzić sobie z problemami urologicznymi, minimalizując dolegliwości i poprawiając Twoje zdrowie.

W SalusMed zależy nam na tym, abyś czuł się komfortowo i pewnie podczas wizyt. Nasi specjaliści są  przyjaźni, profesjonalni i zawsze gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić Ci wsparcie emocjonalne w trakcie procesu leczenia.

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej opieki urologicznej, zachęcamy do skontaktowania się z naszą przychodnią już dziś. Zadzwoń aby umówić się na wizytę u naszego doświadczonego urologa.

Zadzwoń i umów się na wizytę z naszym lekarzem specjalistą.

Twój zdrowie jest dla nas najważniejsze, i jesteśmy gotowi zapewnić Ci skuteczną i profesjonalną opiekę medyczną w zakresie opieki urologicznej w Łodzi.

Nasi specjaliści

Oferujemy szeroki wachlarz badań diagnostycznych oraz konsultacji specjalistycznych z wykwalifikowanym personelem medycznym. Dowiedz się co nas wyróżnia!

Dr n. med. Marek Rożniecki

Chirurg spec. urolog

Długoletni adiunkt Klinki Urologii Medycznej w Łodzi. Były ordynator i współwłaściciel oddziału urologii w Szpitalu w Łasku. Operuje w Szpitalu Jana Bożego i Szpitalu w Brzezinach.

  • schorzeniach urologicznych